Posted in Fashion

Moedisainer Lilli Jahilo

imageMoedisainer Lilli Jahilo kevad-suvise naisterõivaste kollektsiooni fookuses on põhjamaisest suvest inspireeritud käsitöökleidid.

„Sel hooajal olen totaalselt lummatud olnud must-valgest graafikast, mängust sirge plisseeri ja horisontaalsete läbiõigete vahel. Kevadet ja suve on nii kaua oodatud, et kui see hetk lõpuks kätte jõuab, tahaks seda tähistada millegi julge ja efektse kandmisega. Mantlid varna ja kleidid lehvima!“

Kollektsioon koosneb vaid kleitidest ning põhineb säravroosa ja kollase aktsendiga mustvalgel värvipaletil. Esmakordselt on kasutatud uudset geomeetrilise alläärega plisseeri lahendust. Esindatud kleidid on disainitud mugavaks kandmiseks ning iga põhjamaa suvehetke täiel rinnal nautimiseks.

Kollektsioon on müügil alates 8. aprillist Lilli Jahilo ateljees Tallinnas Kalamajas, aadressil Niine 11. Stuudio külastused on eelneval kokkuleppel.

Lilli Jahilo on aegumatu ilu väljendamisele pühendunud tippmoebränd. Disainlahenduste peamiseks inspiratsiooniallikaks on aastaaegades vahelduv põhjamaine loodus ning kõrgmoetehnoloogiad ja -tikandid. Kõik tooted valmistatakse eksklusiivselt Eestis, Lilli Jahilo ateljees oma ala professionaalide poolt, hoides elus Eesti moekultuuri pärandit ning tagades toodete ideaalse istuvuse ning kompromissideta kvaliteedi.

Lilli Jahilo on 2013.a Eesti moedisaini aastaauhinna Kuldnõel nominent.

Kollektsiooniga saab tutvuda kodulehel: http://www.lillijahilo.com/women/lilli-jahilo-springsummer-2014

Kollektsiooni fotod asuvad lingil: https://www.dropbox.com/sh/jo7u67dknhttpdb/sdIv2sdlxx

Moefotode autor: Stina Kase

Modell: Leeni/ Living Models

Jumestus ja soeng: Mammu

Kingad: Tamaris — Lilli Jahilo Studio & Showroom: Niine 11, Tallinn 10414 Tel +372 5139757 info@lillijahilo.com http://www.lillijahilo.com http://www.facebook.com/lillijahilo

Advertisements

Author:

I live in Germany.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s